Blogi

Mobiilse LED treileri kasutusvõimalustest

Kommenteeri Kommenteeri
Jaga postitust Facebook LinkedIn Twitter Email
13 / juuli / 2023

Mobiilne LED treiler ei erine oma omadustelt suuresti tavalisest, moodulitest laotavast, suuremõõtmelisest LED ekraanist – pilti näitab ikka samamoodi ning ka kvaliteet on võrreldav teiste LED ekraanidega. Küll aga võimaldab mobiilne LED treiler ekraani kasutada oluliselt enamates kohtades, ka seal, kuhu tavalise LED ekraani paigaldamine on keerukas või sootuks ebamõistlik. Nimelt on mobiilse LED ekraani võlu just selles, et seda on võimalik kasutada sisuliselt kus iganes, kuhu maasturiga ligi pääseb. Ekraani lahti ja kokku pakkimine võtab vaid minuteid, elektriühenduse puudumisel tuleb meiega kaasa ka elektrigeneraator. Ka ilmastikuolud ei ole takistuseks ja nii ongi ratastel LED treiler omamoodi dünaamiline töövahend nii ürituste korraldajatele, turundajatele, aga ka näiteks liikluskorraldajatele või lausa kinofännidele.

Mobiilne LED treiler kui otseülekandepind

Mida suurem sündmus, seda rohkem muresid, kuidas tagada kõigile külastajatele võrdväärne kogemus, et keegi ei lahkuks sündmuselt tundega, et midagi jäi kogemata. Nii paigaldataksegi suurtele sündmustele tihti mitmeid LED ekraane, et ka kaugemal paiknevad külalised näeksid laval toimuvat. 

Elva Rock 50, Ledzep Group, mobiilne LED treiler, Mobiilne LED treiler otseülekandeks, ratastel ekraan

Kui tavalise LED ekraani jaoks on suursündmusel tarvilik paigaldada korralik ja turvaline toestus, siis mobiilse LED ekraani puhul tuleb see vaid kohale sõidutada, käpad maha kinnitada ning hüdraulika abil ekraan sobivale kõrgusele paigutada. Jääb ära pikk paigaldusprotsess ning ekraan on kasutusvalmis loetud minutitega. Ratastel LED ekraani kasuks räägib seegi, et ekraan on 360 kraadi pööratav ehk kitsastes oludes või külaliste ümberpaiknemisel on ekraani suunda võimalik jooksvalt reguleerida.

Mobiilne LED treiler kui infokandja

Nii linnaruumis kui ka sündmustel on alati rohkelt infot, mida inimestega oleks vaja jagada. Olgu selleks siis näiteks ajutiselt muutunud liikluskorraldus, sündmust puudutav oluline teave, piletimüügi korraldused või spordisündmusel edasi lükatud algus. Kui suur osa infost on ette teada, et seda osalejatele ja külalistele jagada tuleb, siis alati tuleb ette ootamatusi. Mida rohkem on ka jagatavat infot, seda rohkem on vaja infokandjaid. 

Meie mobiilne LED treiler aga võimaldab kogu vajaliku info koondada ühele pinnale. Sisule piirangub puuduvad, vaheta seda kasvõi iga sekundi tagant. Kui ootamatult ilmneb uut infot, siis peab vaid vajaliku faili üles laadima veebis ning hetk hiljem on see kuvatud ka ekraanil – seejuures ei pea ise ekraani läheduseski olema. LED ekraan võimaldab suurt kogust infot jagada operatiivselt ja efektiivselt ning vähendab külastajate segadust, kui info on killustatult laiali erinevatel bännerpindadel.

Mobiilne LED treiler kui privaatne reklaampind

Turundajad otsivad üha uusi viise, kuidas brände nähtavamaks muuta. Kui suuremates linnades on reklaami otstarbel paigaldatud LED ekraanide võrgustik võrdlemisi suur, siis linnapiirist kaugemal suuri ekraani nii naljalt ei kohta. Ka linnades on ekraanid statsionaarsed ning turundajal tuleb teha valik olemasolevate seast. 

Mobiilne LED treiler võimaldab aga luua sobiva privaatse reklaampinna just sinna, kuhu soovid – olgu see siis üheks päevaks või kuuks või lausa aastaks (kui tõesti on soov juba aastaks või pikemaks LED treilerit rentida, siis täna pakume ka juba tavalistele LED ekraanidele pikaajalise rendi võimalusi. Võta ühendust ja uuri lähemalt!). Sisuhaldus käib reaalajas üle veebi, tänu millele võib reklaame ajastada lausa minuti täpsusega. Taas ei ole takistuseks ka elektriühenduse puudumine, sest ekraan toimib ka elektrigeneraatoriga, mille võib paigaldada kasvõi ilma igasuguse asustuseta maantee äärde.

Mobiilne LED treiler kui brändingupind

Alati ei olegi sündmusel vaja kuvada lõputult infot. Küll aga tahaks võimalikult palju lisada sündmusele visuaalset brändingut. Ka sellisel juhul on mugav kasutada mobiilset LED treilerit. Suurelt ekraanilt on kõik kaugele paista, ekraani tonaalsus on muudetav, et saavutada võimalikult tõetruu tulemus ning ei pea kartma, et miski päikese käes ära pleegiks või vihmaga sootuks rikutud saaks. Tervita oma külalisi juba kaugelt suure sildiga või kasuta ekraani taustaks.

WRC Rally Estonia, Ledzep Group, mobiilne LED treiler, ratastel LED ekraan

Mobiilne LED treiler kui kinoekraan

Kui juba sündmusel otseülekannet saab mobiilselt LED ekraanilt jälgida, siis miks mitte lubada endale ka koduselt mõnusat filmielamust kinoliku kvaliteediga. Paigalda mobiilne LED treiler kasvõi kodu hoovi, kutsu kokku sõbrad ja nautige südasuvist filmiõhtut. Või kui otsid ameerikalikku autokino kogemust, siis lihtsa vaevaga saab pop-up kino ehitada üles kuhu iganes. Vali film, pane valmis suupisted ja naudi filmi kordades suuremalt ekraanilt kui mistahes kodune teler. Ka ekraani pikslitihedus on piisav, et ekraanilt kvaliteetne filmikogemus kätte saada.

Tutvu lähemalt meie mobiilsete LED ekraanidega >>>

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga