Müük

LED ekraanid

Meie tootevalikus on sise- ja väliekraanid. Erinevad pikslitihedused, sealhulgas läbipaistev LED ekraan. LED ekraane on võimalik ehitada erinevates suurustes ja erineva kujuga, luues nii täpselt vajaliku lahenduse.

LCD ekraanid

Pakume oma valikus kõiki levinumaid ekraanide brände (Samsung, Philips, LG), kuid oleme keskendunud Samsungi LCD profiekraanidele (Samsung SMART Signage Solutions).

Audio

Meie valikus on nutikad ja kvaliteetsed helilahendused poodidele, spordiklubidele, bensiinijaamadele jt. Esindame kaubamärki AUDAC – pakume võimendeid, kõlareid, pleiereid, kontrollereid.

Kinnitusvahendid

Usaldame kinnitusvahendite osas vaid parimat ja innovatiivseimat brändi, milleks on VOGELS. Meilt leiad kõik vajalikud ekraanide ja kõlarite kinnitusvahendid.

Sisuhaldus ja NDI

Sadu ekraane on üheaegselt võimalik tõrgeteta hallata läbi meie serveripargi ning tarkvara. Valikus on kaubamärgid Samsung Magic Info, AMPLESPOT, BIRDDOG.

Audio

Audac audiosüsteemid on naturaalse ja kõrvasõbraliku helikvaliteediga ning taskukohased lahendused igasse ruumi. Olgu tegemist spordiklubi või riidepoega, bensiinijaama või kohvikuga. Paigalda Audac helisüsteem kasvõi endale koju, kui hindad kvaliteeti.

Helisüsteemid projekteerime vastavalt ruumile ning kliendi võimalustele. Süsteem on hallatav üle võrgu ning ühildub tänapäevaste voogedastusplatvormidega. Meie valikust leiab ka Caymoni ja Procabi audiotehnikat. Oleme Audaci, Caymoni ja Procabi audiosüsteemide ametlik maaletooja.

Aitäh!

Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.