Showroom

Ekraanide showroom

Ekraanide tehnoloogia ja maailm arenevad pidevalt. Turul on valikuid seinast seina ning lahendused täiustuvad iga päevaga. Selleks, et meie klientidele anda parim ülevaade turul olevatest võimalustest ning näha oma silmaga erinevaid tooteid ja hinnata nende erinevust, oleme esimesena Baltikumis avanud ekraanide showroomi! Meie showroomis on võimalik tulla ja oma silmaga kõik ekraanid üle vaadata, hinnata nende kvaliteeti ning võrrelda pilti erineva suuruse ja pikslitihedusega ekraanidel.

Oleme üles seadnud valiku LED mooduleid, innovatiivse läbipaistva LED ekraani ning isegi interaktiivsed Samsung Let’s Flip ekraanid. Tõestust saab ka Vogels’i kinnituslahenduste kvaliteet. Meie tootevalik on muidugi laiem, kui vaid showroomis väljas olev valik ning soovi korral saame näidata kogu meie poolt pakutavat Samsungi ekraanide valikut. Broneeri demo juba täna!

LED moodulid

LED moodulid on populaarsed nii müügiks kui ka rendiks. Vastavalt kasutusalale on võimalik valida erineva pikslitihedusega ning mõõtudega moodulite vahel. Mida suurem pikslitihedus, seda kvaliteetsem ja detailsem on pilt. Meie showroomis on näha:

  • P1.8 LED moodul mõõtudega 480×480 mm
  • P2.6 LED moodul mõõtudega 500×500 mm
  • P3.9 LED moodul mõõtudega 500×500 mm
  • P4.8 LED moodul mõõtudega 500×500 mm
  • P6.6 LED moodul mõõtudega 960×960 mm
  • P8 LED moodul mõõtudega 960×960 mm
  • P10 LED moodul mõõtudega 960×960 mm
  • P2.6 LED moodul riba mõõtudega 6000×1000 mm

Läbipaistev ekraan

Üks innovaatilisemaid tooteid turul on läbipaistev ekraan. Läbipaistev ekraan on ideaalne lahendus vaateakendele ning büroohoonete akendele, kus väärtuslikku valgust piirata ei taha, ent klaaspinda saaks efektiivselt reklaampinnana ära kasutada. Meie demoseinal on võimalik uudistada 1000×500 mm suurust ja 3.9×7.8 pikslitihedusega läbipaistvaid ekraanimooduleid.


Puutetundlikud ekraanid

Maailmas on aina populaarsemaks multifunktsionaalseks töövahendiks muutumas nutikad puutetundlikud ekraanid, neist tuntuim Samsung Let’s Flip. Teleri mõõtu kõrgekvaliteetse pildiga ekraanid ühilduvad arvuti, tahvli ja nutitelefoniga. Ekraanile on võimalik visandada ideid ning täiendada juba olemasolevaid faile ning presentatsioone. Koha peal on võimalik tutvuda nii 55’’ kui ka 65’’ Samsung Let’s Flip ekraaniga ning nende kinnituslahendustega.


Aitäh!

Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.