Müük

LED ekraanid

Meie tootevalikus on sise- ja väliekraanid. Erinevad pikslitihedused, sealhulgas läbipaistev LED ekraan. LED ekraane on võimalik ehitada erinevates suurustes ja erineva kujuga, luues nii täpselt vajaliku lahenduse.

LCD ekraanid

Pakume oma valikus kõiki levinumaid ekraanide brände (Samsung, Philips, LG), kuid oleme keskendunud Samsungi LCD profiekraanidele (Samsung SMART Signage Solutions).

Audio

Meie valikus on nutikad ja kvaliteetsed helilahendused poodidele, spordiklubidele, bensiinijaamadele jt. Esindame kaubamärki AUDAC – pakume võimendeid, kõlareid, pleiereid, kontrollereid.

Kinnitusvahendid

Usaldame kinnitusvahendite osas vaid parimat ja innovatiivseimat brändi, milleks on VOGELS. Meilt leiad kõik vajalikud ekraanide ja kõlarite kinnitamiseks.

Sisuhaldus ja NDI

Sadu ekraane on üheaegselt võimalik tõrgeteta hallata läbi meie serveripargi ning tarkvara. Valikus on kaubamärgid Samsung Magic Info, AMPLESPOT, BIRDDOG.

Kinnitusvahendid

Vogels kinnitusvahendid ekraanidele pole lihtsalt tükk metalli seinal, vaid tegemist on vastupidavate ning targalt läbi mõeldud kinnitussüsteemidega. Lihtne paigaldada, nähtamatu, turvaline, diskreetne ja ilus disain oleks märksõnad, mis iseloomustavad Vogels tootevalikut.

Ledzep on Vogels kinnitusvahendite ametlik maaletooja.

Aitäh!

Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.