Müük

LED ekraanid

Meie tootevalikus on sise- ja väliekraanid. Erinevad pikslitihedused, sealhulgas läbipaistev LED ekraan. LED ekraane on võimalik ehitada erinevates suurustes ja erineva kujuga, luues nii täpselt vajaliku lahenduse.

LCD ekraanid

Pakume oma valikus kõiki levinumaid ekraanide brände (Samsung, Philips, LG), kuid oleme keskendunud Samsungi LCD profiekraanidele (Samsung SMART Signage Solutions).

Audio

Meie valikus on nutikad ja kvaliteetsed helilahendused poodidele, spordiklubidele, bensiinijaamadele jt. Esindame kaubamärki AUDAC – pakume võimendeid, kõlareid, pleiereid, kontrollereid.

Kinnitusvahendid

Usaldame kinnitusvahendite osas vaid parimat ja innovatiivseimat brändi, milleks on VOGELS. Meilt leiad kõik vajalikud ekraanide ja kõlarite kinnitusvahendid.

Sisuhaldus ja NDI

Sadu ekraane on üheaegselt võimalik tõrgeteta hallata läbi meie serveripargi ning tarkvara. Valikus on kaubamärgid Samsung Magic Info, AMPLESPOT, BIRDDOG.

LCD ekraanid

Pakume oma valikus kõiki levinumaid ekraanide brände (Samsung, Philips, LG), kuid oleme keskendunud Samsungi LCD profiekraanidele (Samsung SMART Signage Solutions). Samsungi telerid suhtlevad vaatajaga! Nad ühendavad endas nii riist- kui tarkvara ning on liidetavad olemasolevatesse võrkudesse. Juba valmis ekraaniparki saab lihtsasti uuendada või laiendada!

 

Samsungi ekraanidel on parim pilt ning kindlalt toimiv ja lihtsalt hallatav tarkvara – olgu teie ekraanipargis siis üks ekraan või mitusada! Lisaks leiab meie valikust Samsungi videoseinad, interaktiivsed ekraanid, monitorid ning väli- ja vaateakende ekraanid.

LCD profiekraanid (Samsung SMART Signage)

Meie valikust leiad kvaliteetsed Samsungi LCD profiekraanid. Meie laost leiad kõik levinumad mõõdud ja mudelid! Pilt on kirgas ning tonaalsus sügav. Võimalik kasutada nii vertikaalses kui horisontaalsesformaadis. Sobivad siseruumidesse info, reklaami ning meelelahutuse edastamise eesmärgil.


Ekraani diagonaal
10", 22", 32", 43'', 49", 55'', 65'', 75'', 85'', 98"
Resolutsioon
HD, UHD, 4K

Videoseinad

Samsungi videoseinad koosnevad mitmest UHD ekraanist. Ekraanid on väga terava pildiga ning ekraanide ääred on üliõhukesed. Kui kontorisse või kauplusesse on vaja suuremat pildiedastajat, siis Samsungi videosein võiks olla teie valik.


Interaktiivsed ekraanid

Samsung Let’s Flip toob sinuni tõeliselt multifunktsionaalse töövahendi. Puutetundlikud ekraanid ühilduvad arvuti, tahvli ja telefoniga. Neid saab pöörata nii vertikaal kui ka horisontaal töörežiimi. Ekraaniga tuleb kaasa puutetundlik pliiats ning ekraan muutub hetkega lõuendiks, kuhu saab kirjutada, joonistada ja teha märkmeid. Ekraanile visualiseeritud ideed saab hõlpsalt saata ilma lisaseadmeid kasutamata edasi. Ka arvutis olevaid faile saab ajurünnaku käigus lihtsasti avada ning täiendada. Kui vajad enamat kui märkmepaber, siis Samsung Flip on just sulle!


Monitorid

Samsung Monitor pakub uusimat tehnoloogiat, täiuslikkku pilti ning realistlikke värvitoone. Saadaval suurused 22’’ kuni 49’’ ning traditsioonilise sirge või uudse curved kujuga. Curved kujuga monitorid on väga eelistatud töökohtadel, sest ühest suurest monitorist saad tarkvara abil kujundada kuni kolm väiksemat ilma, et peaksid vedama lisakaableid ning hõivama lauaruumi. 


Erilahendused

Samsung SMART Hospitality Display lahendused on eelkõige mõeldud hotellikettidele. Ekraanid on ühendatavad olemasolevasse võrku ning hallatavad nii korraga kui ka eraldi. Teated klientidele, telekanalid, VOD – paku klientidele mitmekülgset sisu ilma keerukate süsteemideta! Ekraanidega tuleb kaasa ka haldustarkvara.


Väli- ja vaateaknaekraanid

Samsung Outdoor & Window Signage ekraanid on mõeldud spetsiaalselt vaateakendele. Pilt on selgelt nähtav ka ereda päikesevalguse käes. Ekraanid on õhukeste äärtega ning sisseehitatud voogedastustarkvaraga. 


Aitäh!

Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.