Müük

LED ekraanid

Meie tootevalikus on sise- ja väliekraanid. Erinevad pikslitihedused, sealhulgas läbipaistvad LED ekraanid. LED ekraane on võimalik ehitada erinevates suurustes ja erineva kujuga, luues nii täpselt vajaliku lahenduse.

LCD ekraanid

Pakume oma valikus kõiki levinumaid ekraanide brände (Samsung, Philips, LG), kuid oleme keskendunud Samsungi LCD profiekraanidele (Samsung SMART Signage Solutions).

Audio

Meie valikus on nutikad ja kvaliteetsed helilahendused poodidele, spordiklubidele, bensiinijaamadele jt. Esindame kaubamärki AUDAC – pakume võimendeid, kõlareid, pleiereid, kontrollereid.

Kinnitusvahendid

Usaldame kinnitusvahendite osas vaid parimat ja innovatiivseimat brändi, milleks on VOGELS. Meilt leiad kõik vajalikud ekraanide ja kõlarite kinnitusvahendid.

Sisuhaldus ja NDI

Sadu ekraane on üheaegselt võimalik tõrgeteta hallata läbi meie serveripargi ning tarkvara. Valikus on kaubamärgid Samsung Magic Info, AMPLESPOT, BIRDDOG.

LED ekraanide lisad

Suuremõõtmeliste LED ekraanide puhul ei piisa vaid ekraani vooluvõrku ühendamisest. Mida suurem on ekraan ja mida rohkematest moodulitest see koosneb, seda enam on vaja lisatarvikuid, mis aitaksid seda ekraani vastavalt soovidele kontrollida ja juhtida.

Laia valikut LED ekraanide tarvikuid pakub Novastar. Nende toodete hulgas leidub nii kontrollereid, protsessoreid, juhtpulte kui ka tarkvara, et iga LED ekraan ellu äratada. Ledzep on Novastari ametlik esindaja kogu Baltikumis.

Kontrollerid

Novastar pakub laia valikut LED ekraanide kontrollereid. Leiame sobiva toote sõltumata ekraani suurusest, nõutavast resolutsioonist või ekraani kasutusvaldkonnast.


Protsessorid

Novastari videoprotsessorite valikus on nii lihtsamaid tooteid kui ka all-in-one ehk kõik ühes multifunktsionaalseid seadmeid. Sobiva toote leidmisel tuleb appi meie professionaalne meeskond.


Muud tarvikud ja tarkvara

Novastar pakub kõike vajalikku, et kontrollida igat LED ekraani. Lisaks kontrolleritele ja protsessoritele on valikus juhtpuldid, multimeediapleierid, konverterid ja isegi vajalik tarkvara, et kogu riistvara koos tööle panna.


Aitäh!

Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.