Müük

LED ekraanid

Meie tootevalikus on sise- ja väliekraanid. Erinevad pikslitihedused, sealhulgas läbipaistev LED ekraan. LED ekraane on võimalik ehitada erinevates suurustes ja erineva kujuga, luues nii täpselt vajaliku lahenduse.

LCD ekraanid

Pakume oma valikus kõiki levinumaid ekraanide brände (Samsung, Philips, LG), kuid oleme keskendunud Samsungi LCD profiekraanidele (Samsung SMART Signage Solutions).

Audio

Meie valikus on nutikad ja kvaliteetsed helilahendused poodidele, spordiklubidele, bensiinijaamadele jt. Esindame kaubamärki AUDAC – pakume võimendeid, kõlareid, pleiereid, kontrollereid.

Kinnitusvahendid

Usaldame kinnitusvahendite osas vaid parimat ja innovatiivseimat brändi, milleks on VOGELS. Meilt leiad kõik vajalikud ekraanide ja kõlarite kinnitusvahendid.

Sisuhaldus ja NDI

Sadu ekraane on üheaegselt võimalik tõrgeteta hallata läbi meie serveripargi ning tarkvara. Valikus on kaubamärgid Samsung Magic Info, AMPLESPOT, BIRDDOG.

Sisuhaldus ja NDI

Riistvarast üksi ei piisa! Selleks, et pilt jõuaks üheaegselt ning ilma viivituseta sadadesse ekraanidesse on vaja nutikaid lahendusi. Meie sisuhaldustarkvara võimaldab kogu sisu ajastada ning teha seda reaalajas üle võrgu.

Samsung Magic Info

Esindame Eestis Samsung Magic Info tarkvarasüsteeme, mis on integreeritud nutikatesse ekraanidesse või lisatavad ükskõik millise ekraanilahenduse juurde, et infoedastus toimiks viperusteta ning lihtsalt! Ainult klikka nutiseadmes ning pilt vahetub korraga tuhandel ekraanil!


Amplespot

Amplespot tarkvara ühildub iga ekraaniga ning annab võimaluse suhelda ettevõtetel oma klientidega. Loo dialoog oma klientidega! Kliendiandmete kogumine ning töötlus võimaldab ettevõtetel teha personaalseid pakkumisi ning saada ülevaade kliendi käitumisest poodides, restoranides ning mujal avalikus ruumis. Genereeritakse statistika ning ülevaade sellest, millisele sisule tarbijad reageerivad ning kus oleks veel arenguruumi, et saavutata maksimaalne tulemus. Tegemist on innovatiivse ning värske lahendusega, mis aitab ettevõtetel kasvada koos kliendiga ning moodustada isikliku kliendisuhte.


Birddog

Birddog on innovatiivne Austraalia tehnoloogia bränd, mis toodab maailma parimaid NDI-seadmeid. NDI on uus IP-põhine videoedastus-standard, mis edastab üheaegselt ja ilma viiviseta video- , heli- , kaamerakommunikatsiooni signaalid läbi kohaliku LAN võrgu. Edastus toimub kahepoolselt ehk siis edasi-tagasi ilma lisaseadmeid rakendamata. Vajalik on vaid konverteri olemasolu, mis muudab traditsioonilise HDMI või SDI signaali võrgule vastuvõetavaks. Ehk siis kui teil on hoone, kus on kohalik võrk välja ehitatud ning otsustate digitaliseerida kõik ruumid, siis Birddogi seadmete abil saame ühendada nutikad ekraanid teie maja võrku ning pildi edastus ja haldus võivad alata.


Aitäh!

Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.