Rent

LED treilerid

Mobiilsetel LED treileritel on 5×3 m suuruses ekraan pikslitihedusega 4,8 mm. Ilmastikukindel,  lihtne ja kiire paigaldada. Vajab vaid 16A voolu ning show võib alata. Sobiv lahendus väiksematele ja keskmise suurusega sündmustele.

LED moodulid

Rendilaos on suur valik erineva pikslitihedusega mooduleid – võimalik laduda põrandaks, seinaks, perimeetriks, kaarjalt, nurka. Lisaks eriti tihedad moodulid sündmusteks, kus vajate eriti kvaliteetset suurt ekraani.

LCD ekraanid

Kasutame oma rendipargis Samsung profiekraane. Suurused varieeruvad 10’’ kuni 85’’. Ekraanid on mõeldud kasutamiseks siseruumides või välitingimustes varju all. Pakume ekraane koos ständide ja kinnitustega.

Ülekandejaam

Meie ülekandejaam võimaldab ühendada kuni kuut kaamerat. Sobilik FullHD multikaamera salvestuseks ja otseülekandeks. Võimaldab lisada graafikat ning teha nelja kaamera korduseid. Olemas VMIX, Resolume, Adobe CC, Avid MC litsentsid.

Väikerent

Valikus on heli-, valgus- ja videotehnika väiksema ja keskmise suurusega sündmuse tarbeks. Kui korraldad konverentsi, esitlust või spordisündmust, võta terviklahendus meilt.

LCD ekraanid

Kasutame oma rendipargis Samsung profiekraane. Suurused varieeruvad 10″ kuni 85″ (tolli). Ekraanid on mõeldud kasutamiseks siseruumides või välitingimustes varju all. Kui on tegemist spordiürituse, kliendiürituse, avamispeo, lansseerimise, messilahenduse või presentatsiooniga ning soovite oma reklaammaterjale, firmaidentiteeti või presentatsiooni jagada lihtsalt ning efektselt sadadele inimestele, siis on Samsung SMART Signage lahendus hea mõte. 

Kõik ekraanid, olenemata suurusest, saab ühendada võrku ning kontrollida sisu kas eraldi või kõigis korraga ning seda vaid ühe PC või MAC arvuti või meediapleieri abil. Ekraanid on kasutatavad nii horisontaalses kui ka vertikaalses formaadis ning neist on võimalik tekitada ka videoseina efekt, pannes mitu ekraani kokku!

Samuti on saadaval Samsung Flip interaktiivsed monitorid, mis on justkui arvutiekraani laiendus ning mille abil on hea läbi viia koosolekut, ajurünnakut või presentatsiooni! 

  • Kvaliteetne pilt ning naturaalsed värvid
  • Sisu reaalajas kontrollitav üle võrgu
  • Lihtne paigaldada
  • Ilus disain
  • Töökindel riist- ja tarkvara
  • Kuluefektiivne

LCD ekraanide rendiperioodi pikkusele me piiranguid ei sea. Kõiki meie laos olevaid LCD ekraane on võimalik rentida nii lühiajaliselt, näiteks mõneks sündmuseks või koolituseks, kui ka pikajaliselt, kasvõi 1-2 aastaks.

Aitäh!

Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.