Rent

LED treilerid

Mobiilsetel LED treileritel on 5×3 m suuruses ekraan pikslitihedusega 4,8 mm. Ilmastikukindel,  lihtne ja kiire paigaldada. Vajab vaid 16A voolu ning show võib alata. Sobiv lahendus väiksematele ja keskmise suurusega sündmustele.

LED moodulid

Rendilaos on suur valik P4 mooduleid – võimalik laduda põrandaks, seinaks, perimeetriks, kaarjalt, nurka. Lisaks P2 mooduleid sündmusteks, kus vajate eriti kvaliteetset suurt ekraani.

LCD ekraanid

Kasutame oma rendipargis Samsung profiekraane. Suurused varieeruvad 10’’ kuni 85’’. Ekraanid on mõeldud kasutamiseks siseruumides või välitingimustes varju all. Pakume ekraane koos ständide ja kinnitustega.

Ülekandejaam

Meie ülekandejaam võimaldab ühendada kuni kuut kaamerat. Sobilik FullHD multikaamera salvestuseks ja otseülekandeks. Võimaldab lisada graafikat ning teha nelja kaamera korduseid. Olemas VMIX, Resolume, Adobe CC, Avid MC litsentsid.

Väikerent

Valikus on heli-, valgus- ja videotehnika väiksema ja keskmise suurusega sündmuse tarbeks. Kui korraldad konverentsi, esitlust või spordisündmust, võta terviklahendus meilt.

LED treilerid

2017. aastal alustasime Eestis suuremõõtmeliste LED ekraanide tarbeks treilerite disainimist ja tootmist. LED treilerid on mõeldud kasutamiseks välitingimustes ning on täiesti ilmastikukindlad. Meie treilerid on testitud Eesti tingimustes ka kõige karmimate tuulte ja rajuga, igal aastaajal. Nende eelis moodulekraanide ees on kiire ning kuluefektiivne paigaldus ja

piisavalt suur ekraan (5×3 m), mis sobib igat tüüpi avalikule sündmusele. Tehniliselt toimib treileril LED ekraan nagu iga tavaline ekraan – edastab kõiksugu formaadis videopilti, vajadusel saab sisu hallata üle interneti ning vastavalt vajadusele seda reaalajas muuta ja täiendada. Ka heledus on reguleeritav nii käsitsi kui ka automaatselt vastavalt valgustingimustele.

Mobiilne LED ekraan treiler

Ekraan tõuseb hüdraulika abil maast 2,3 m kõrgusele ning on 360-kraadi ümber telje pööratav. Ekraani pilt on kontrastne ja selge nii vihma, lume kui ka ereda suvise päikese käes. Kasutust leiavad LED treilerid eelkõige väliüritustel, kuid ka välireklaami kampaaniates tänavatel ning infoedastajaks keskmistel, suurtel ja ülisuurtel festivalidel.


Aitäh!

Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.