Rent

LED treilerid

Mobiilsetel LED treileritel on 5×3 m suuruses ekraan pikslitihedusega 4,8 mm. Ilmastikukindel,  lihtne ja kiire paigaldada. Vajab vaid 16A voolu ning show võib alata. Sobiv lahendus väiksematele ja keskmise suurusega sündmustele.

LED moodulid

Rendilaos on suur valik P4 mooduleid – võimalik laduda põrandaks, seinaks, perimeetriks, kaarjalt, nurka. Lisaks P2 mooduleid sündmusteks, kus vajate eriti kvaliteetset suurt ekraani.

LCD ekraanid

Kasutame oma rendipargis Samsung profiekraane. Suurused varieeruvad 10’’ kuni 85’’. Ekraanid on mõeldud kasutamiseks siseruumides või välitingimustes varju all. Pakume ekraane koos ständide ja kinnitustega.

Ülekandejaam

Meie ülekandejaam võimaldab ühendada kuni kuut kaamerat. Sobilik FullHD multikaamera salvestuseks ja otseülekandeks. Võimaldab lisada graafikat ning teha nelja kaamera korduseid. Olemas VMIX, Resolume, Adobe CC, Avid MC litsentsid.

Väikerent

Valikus on heli-, valgus- ja videotehnika väiksema ja keskmise suurusega sündmuse tarbeks. Kui korraldad konverentsi, esitlust või spordisündmust, võta terviklahendus meilt.

Ülekandejaam

Meie ülekandejaam võimaldab salvestada mitme kaamera pilti üheaegselt ning samal ajal toota otsepilti kas veebi või telesse. Eriline disain ja ülim funktsionaalsus muudavad selle toote ainulaadseks. Ülekandejaam on ehitatud ratastel erimõõdulise kasti sisse, mis võimaldab sõidutada komplekti siseruumi, tegemaks ülekannet näiteks konverentsidelt, spordivõistlustelt, kontsertidelt ja esitlusetelt või siis paigutatuna meie ülekandebussi ning kasutada tehnikat mugavalt välitingimustes erinevatel spordivõistlustel, kontsertidel ja festivalidel.

Meie ülekandejaam võimaldab ühendada kuni kuus kaamerat ning salvestada kõiki HD formaate (1080 25p, 50i, 50p). Komplektis on kõik vajalik ülekande tõrgeteta sujumiseks – juhtmevaba kaameraside, võimas PC koos VMIX, Resolume ja Adobe CC tarkvaraga. Kaasas on ka blackmagic pult, salvestaja, konverterid, videomaatriks, Behringer X32R helitöötluseks ja – salvestuseks ning võimas UPS töörahu tagamiseks.

Aitäh!

Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.