Rent

LED treilerid

Mobiilsetel LED treileritel on 5×3 m suuruses ekraan pikslitihedusega 4,8 mm. Lahendus on ilmastikukindel,  lihtne ja kiire paigaldada. Vajab vaid 16A voolu ning show võib alata. Sobiv lahendus väiksematele ja keskmise suurusega sündmustele.

LED moodulid

Rendilaos on suur valik erineva pikslitihedusega mooduleid – võimalik laduda põrandaks, seinaks, perimeetriks, kaarjalt, nurka. Lisaks eriti tihedad moodulid sündmusteks, kus vajate eriti kvaliteetset suurt ekraani.

LCD ekraanid

Kasutame oma rendipargis Samsung profiekraane. Suurused varieeruvad 10’’ kuni 85’’. Ekraanid on mõeldud kasutamiseks siseruumides või välitingimustes varju all. Pakume ekraane koos ständide ja kinnitustega ning vajadusel on võimalik tellida meilt ka paigaldus.

Ülekandejaam

Meie ülekandejaam võimaldab ühendada kuni kuut kaamerat. Sobilik FullHD multikaamera salvestuseks ja otseülekandeks. Võimaldab lisada graafikat ning teha nelja kaamera korduseid. Olemas VMIX, Resolume, Adobe CC, Avid MC litsentsid.

Väikerent

Valikus on heli-, valgus- ja videotehnika väiksema ja keskmise suurusega sündmuse tarbeks. Kui korraldad konverentsi, esitlust või spordisündmust, võta terviklahendus meilt.

Väikerent

Lisaks meie põhilisele tegevusvaldkonnale ehk ekraanidele on meie renditehnika laos ka JBL Proffessional helitehnika ning Soundcraft mikserid. Meilt leiad videomikserid Blackmagic ATEM Live ning kaamerad Sony Z90 ja Canon C300 koos statiivide ning juhtmevaba videolingiga.

Lisaks pakume väiksemas koguses dekoratiivset valgustehnikat ning lihtsamaid dekoratsioone nagu vaibad ja mööbel. Võta ürituse tehniline täislahendus meilt ning jäta korraldamine meie hooleks!

Aitäh!

Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.