Teenused

Paigaldus

Meie meeskond omab pikaajalist kogemust audio- ja videotehnikaga töötamise osas. Oleme keskendunud LED ekraanide, LCD ekraanide ning audiotehnika täislahenduste projekteerimisele ja paigaldusele.

Videoproduktsioon

Meie meeskond on võimeline sisu looma mistahes ekraanidele. Võime abistada lihtsamate lahenduste loomisel nagu Powerpointi presentatsioonid ja korporatiivesitlused. Samas ei jää pädevusest puudu, et toota kvaliteetset pilti aftermovie’de, veebiülekannete ja nii televisiooni kui ka ekraanide otseülekannete tarbeks. Lisaks pildi tootmisele vajadusel lisame ka graafika ning teostame montaaži.

Sündmuste täislahendused

Meie võimekuses on planeerida mistahes sündmuse tehniline täislahendus. Omame rendipartnereid kogu Baltikumis ning koostöös oleme võimelised teostama ükskõik, kui mahuka projekti.

Digitaalne välimeedia

LED ekraanid on tänavapildis hea viis end nähtavaks teha. Sisuhaldus toimib üle võrgu reaalajas ning klippide edastus on ajastatav. Lisaks võimalusele kuvada ka videopilti on LED ekraanid keskkonnasäästlikud. Meie ekraanide võrgustik täieneb igapäevaselt.

Digitaalne välimeedia

LED treilerid on hea viis efektiivselt oma sõnumit tänavapildis kuvada! Ekraanid on atraktiivsed vaatajale ning klippide edastus on ülimalt paindlik. Kogu sisu saab ajastada ning muuta hetkega üle võrgu. LED treiler on mobiilne ning seega on seda võimalik paigutada just sinna, kuhu vaja.

Lisaks on välja kujunenud LED treileritele püsikohad, kus on võimalik kuvada reklaamikampaaniaid ning -klippe. Kui soovite oma kampaanias kasutada uudseid lahendusi, siis oleme valmis koostööks.

Aitäh!

Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.