Teenused

Paigaldus

Meie meeskond omab pikaajalist kogemust audio- ja videotehnikaga töötamise osas. Oleme keskendunud LED ekraanide, LCD ekraanide ning audiotehnika täislahenduste projekteerimisele ja paigaldusele.

Videoproduktsioon

Meie meeskond on võimeline sisu looma mistahes ekraanidele. Võime abistada lihtsamate lahenduste loomisel nagu Powerpointi presentatsioonid ja korporatiivesitlused. Samas ei jää pädevusest puudu, et toota kvaliteetset pilti aftermovie’de, veebiülekannete ja nii televisiooni kui ka ekraanide otseülekannete tarbeks. Lisaks pildi tootmisele vajadusel lisame ka graafika ning teostame montaaži.

Sündmuste täislahendused

Meie võimekuses on planeerida mistahes sündmuse tehniline täislahendus. Omame rendipartnereid kogu Baltikumis ning koostöös oleme võimelised teostama ükskõik, kui mahuka projekti.

Digitaalne välimeedia

LED ekraanid on tänavapildis hea viis end nähtavaks teha. Sisuhaldus toimib üle võrgu reaalajas ning klippide edastus on ajastatav. Lisaks võimalusele kuvada ka videopilti on LED ekraanid keskkonnasäästlikud. Meie ekraanide võrgustik täieneb igapäevaselt.

Paigaldus

Meie meeskond omab pikaajalist kogemust audio- ja videotehnika paigaldamise osas. Oleme keskendunud LED ekraanide, LCD ekraanide ning audiotehnika täislahenduste projekteerimisele ja paigaldusele. Usalda paigaldus meie professionaalse ja kogenud meeskonna kätte, kes tagavad, et kogu tehnika on paigaldatud korrektselt, järgides kõiki ohutusnõudeid.

Saame sulle abiks olla:

– Tehniline konsultatsioon
– Eelarvestamine
– Projekteerimine
– Tehnilised joonised
– Kandekonstruktsioonide valmistamine
– Erilahenduste projekteerimine ja valmistamine
– Tehnika paigaldus ja ehitusjärelvalve
– Viimistlus

Aitäh!

Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.