Teenused

Paigaldus

Meie meeskond omab pikaajalist kogemust audio- ja videotehnikaga töötamise osas. Oleme keskendunud LED ekraanide, LCD ekraanide ning audiotehnika täislahenduste projekteerimisele ja paigaldusele.

Videoproduktsioon

Meie meeskond on võimeline sisu looma mistahes ekraanidele. Võime abistada lihtsamate lahenduste loomisel nagu Powerpointi presentatsioonid ja korporatiivesitlused. Samas ei jää pädevusest puudu, et toota kvaliteetset pilti aftermovie’de, veebiülekannete ja nii televisiooni kui ka ekraanide otseülekannete tarbeks. Lisaks pildi tootmisele vajadusel lisame ka graafika ning teostame montaaži.

Sündmuste täislahendused

Meie võimekuses on planeerida mistahes sündmuse tehniline täislahendus. Omame rendipartnereid kogu Baltikumis ning koostöös oleme võimelised teostama ükskõik, kui mahuka projekti.

Digitaalne välimeedia

LED ekraanid on tänavapildis hea viis end nähtavaks teha. Sisuhaldus toimib üle võrgu reaalajas ning klippide edastus on ajastatav. Meie ekraanide võrgustik täieneb igapäevaselt.

Videoproduktsioon

Ega ekraan üksi pilti tekita! Kui teil on olemas vaid firma logo, kuid tahate, et saabuv sündmus oleks palistatud meeldejäävate visuaalidega ning kogu lahendus näeks efektne välja, siis suudame toota ka kogu sisu ekraanidele. Olgu selleks sündmuseks siis konverents, brändi esitlus, kontsert, pressikonverents või kliendipäev.

Omame tehnikat ning oskusi, et tuua vaatajani otseülekanne sündmuselt või toota otsepilti ürituse kohalikele ekraanidele. Samuti salvestame kogu sündmuse koos heliga üles ning hiljem edastame kokkuvõtva video parimatest hetkedest. Lisame vajadusel ka unikaalsed graafilised lahendused. Kui soovite reklaamikampaaniaks LED treilerit, siis saame aidata ka reklaammaterjalide tootmisega.

Aitäh!

Võtame teiega ühendust kahe tööpäeva jooksul.